Reklama

IX Spotkania Akademickie w Bukowinie

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza 18 czerwca (niedziela) do wsi Bukowina (pow. biłgorajski) na IX Spotkania Akademickie. Coroczne wydarzenie jest wynikiem współpracy pomiędzy zamojską uczelnią a organizacjami działającymi w Bukowinie, wsi należącej kiedyś do Akademii Zamojskiej.

Tegoroczne spotkania rozpoczną się o godz. 14 na terenie kościoła filialnego pw. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie (dawny kościółek rektorski). Wykład pt. ?Adam Burski ? historyk z Akademii Zamojskiej? przedstawi dr Jacek Feduszka. Następnie zostanie odprawiona msza św. przez duszpasterza akademickiego ks. Jerzego Frankiewicza i ks. Stanisława Bełza. Po mszy św., uczestnicy IX Spotkań Akademickich zostaną zaproszeni do gospodarstwa agroturystycznego Kary Mustang w Bukowinie, gdzie odbędzie się część artystyczna spotkania.

Organizatorzy IX Spotkań Akademickich w Bukowinie: - Stowarzyszenie na rzecz Bukowiny - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - Wójt Gminy Biszcza - Parafia rzymsko-katolicka pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - Stowarzyszenie na Recz Rozwoju PWSZ w Zamościu ?Pro Academia? - Szkoła Podstawowa w Bukowinie - Gospodarstwo agroturystyczne Kary Mustang w Bukowinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us