Reklama
Reklama

Tetris Challenge w "Mundurówce"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Uczniowie klas wojskowych i strażackich Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych im. Powstania Zamojskiego w Zamościu włączyli się do światowego wyzwania #TetrisChallenge. W internecie pojawiają się zdjęcia z całego świata oznaczone hasłem #TetrisChallenge. Można na nich zobaczyć, jak służby "rozkładają się na części pierwsze".

Zdjęcia "TetrisChallenge" pokazują wyposażenie pojazdów wojska, straży pożarnej, ratownictwa medycznego czy policji. Do akcji włączają się też przedstawiciele innych służb z całego świata.

Jako pierwsi wyzwanie podjęli uczniowie klas wojskowych LO CSM Zamość. Do swojego #TetrisChallenge wykorzystali wyposażenie, na które złożyły się repliki karabinków beryl, łopatki piechoty, hełmy, kamizelki, plecaki itd. Do zdjęcia zaangażowali również samochód marki UAZ, pozyskany przez szkołę od Ministerstwa Obrony Narodowej.

Następnie wyzwanie podjęli uczniowie klas strażackich przy wsparciu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Podczas przedsięwzięcia mogli zaprezentować sprzęt PSP w Zamościu, z którego mogą korzystać podczas zajęć z Edukacji straży pożarnej.

Wkrótce kolejne odsłony wyzwania #TetrisChallenge w "Mundurówce". Więcej informacji na temat różnych działań podejmowanych przez uczniów zamojskiej "Mundurówki" można znaleźć na stronie internetowej www.locsm.edu.pl oraz na profilu szkoły na Facebooku: www.facebook.com/locsmz/ .

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us