Reklama
Reklama

IV edycja Turnieju Języka Angielskiego dla Najmłodszych rozstrzygnięta! Wyniki i zdjęcia

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Mnóstwo radości, wspaniała zabawa oraz upominki czekały na uczestników turnieju językowego „Where is Santa?”, który odbył się 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. W konkursie uczestniczyły 5-osobowe drużyny z dwunastu zamojskich przedszkoli.

Podczas turnieju rozegrano 5 konkurencji. Dzieci miały możliwość uzyskania 5 punktów w każdej z nich. Zadania nie były łatwe. Należało przygotować zdrową sałatkę dla św. Mikołaja z papierowych owoców, przyporządkować zwierzęta do odpowiednich pomieszczeń na planie mieszkania Mikołaja, ułożyć w odpowiedniej kolejności zestaw zadań dla Mikołaja na urlopie, wykazać się zręcznością celnie rzucając piłeczką do pojemnika, rozwiązać świąteczne sudoku.

Drużyny świetnie radziły sobie w poszczególnych konkurencjach i pokazały, że język obcy wcale im obcy nie jest. Wszystkie te zmagania zostały docenione przez wyczekiwanego Mikołaja, który przybył z workiem pełnym cukierków i nagród. Gość był zdumiony umiejętnościami przedszkolaków i chętnie spędził z nimi czas na wspólnej zabawie.  Turniej prowadzili pomocnicy Mikołaja, elfy: Marlena Szczepanek, Magdalena Czajka oraz Iwona Gębacka.

Przedstawiamy zwycięzców turnieju:
I miejsce – Przedszkole Słoneczko w Zamościu
II miejsce – Przedszkole Miejskie nr 8 w Zamościu
III miejsce – Przedszkole For Kids w Zamościu

Zdjęcia: Anna Soaklska-Wosiek

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us