Reklama
Reklama

"Ósemka" ma nowy sztandar [ZDJĘCIA i WIDEO]

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu ma nowy sztandar. Uroczystość nadania odbyła się dzisiaj podczas Święta Patrona Szkoły.

Uroczystości rozpoczęła msza, podczas której poświęcono sztandar. Po nabożeństwie odbyły się uroczystości w Szkole Podstawowej nr 8. Ceremonię przekazania szkole nowego sztandaru uatrakcyjnił program poetycko-muzyczny pt. „Semper Fidelis – zostali we Lwowie”.

Poniżej zdjęcia i wideo z uroczystości.

Media8 komentarzy

 • ela
  ela piątek, 22 listopad 2019 19:11 Link do komentarza

  ale cyrk, szkoda tylko tych dzieci

 • Gość
  Gość piątek, 22 listopad 2019 20:06 Link do komentarza

  Chyba szkoda profesjonalnej akademii po której większość rodziców, gości, nauczycieli a przede wszystkim uczniów wychodziła z uroczystości ze łzami w oczach... Kogo szkoda?? Czy moze komus szkoda? Piękna akademia! Przepiękna! Wszystko dopięte na ostatni guzik! Gratulacje dla Przygotowujacych ! Brawo!!! Coś pięknego.. Nie widziałam piękniejszego widowiska!

 • Karolina
  Karolina piątek, 22 listopad 2019 20:12 Link do komentarza

  Jako uczennica tej szkoły jestem niezmiernie dumna, że mogłam brać udział w tak ważnej uroczystości. Szczerze, nie czuję abym brana udział w przedstawieniu "cyrkowym", bo wiele godzin pracowaliśmy wspólnie z wieloma nauczycielami, aby nasi goście byli zadowoleni i nie żałowali poświęconego czasu. Akademia jak i uroczyste przyjęcie sztandaru ukazuje, że szkoła to nie tylko realizowanie programu, ale także wynosimy z niej wiele wartości jakimi są np. Szacunek do symboli, historii i kultury :)

 • Rodzic
  Rodzic piątek, 22 listopad 2019 20:58 Link do komentarza

  Uroczystość była od początku do końca w pełni profesjona. Ogromne emocje i wzruszenia.To jest wzór godny naśladowania.Gratulacje dla wszystkich występujących dzieci i podziękowania dla wszystkich nauczycieli, którzy je przygotowali.

 • karol
  karol piątek, 22 listopad 2019 21:43 Link do komentarza

  jak już piszecie komentarze sami o sobie to chociaż róbcie to bardziej naturalnie, bo z daleka śmierdzi ustawką a pozatym pragne podkreślić że każdy ma prawo do własnego zdania ,również negatywnego

 • Cyrkowiec
  Cyrkowiec piątek, 22 listopad 2019 22:52 Link do komentarza

  Cyrkiem jest dzisiejszy świat, w którym każdy przypisuje sobie prawo do oceny innych, komentowania ich pracy, tym bardziej, że czyni to pod maską anonimowego "byle kogo".

 • Jurek
  Jurek piątek, 22 listopad 2019 23:57 Link do komentarza

  "komentowania ich pracy" - to nie wolno komentować? chyba po to są komentarze na stronie, żeby komentować.

 • Lena
  Lena wtorek, 26 listopad 2019 09:22 Link do komentarza

  Hejterzy, przestańcie się popisywać. Jest to wspaniała szkoła, oddani nauczyciele. A jeśli chcecie wiedzieć, byłam uczennicą tej szkoły w czasach, gdy was na świecie jeszcze nie było. Uczyli tam wspaniali nauczyciele i teraz też . Gratuluję nauczycielom, dzieciakom i wszystkim, którzy zorganizowali tak piękną uroczystość. A wy- hejterzy, zamiast pluć otrzyjcie usta i zamilczcie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us