Reklama
Reklama

Dzień Kropki w "Dziesiątce"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

23 września uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu już po raz kolejny przyłączyli się do obchodów Międzynarodowego Święta Kropki, które obchodzone jest już w ponad 100 krajach. Jest do dzień poświęcony kreatywności, zabawie i inwencji twórczej dzieci i młodzieży.

Każdy uczeń SP 10 wykonał własne „kropkowe” dzieło sztuki, a wszystkie razem utworzyły galerię kropek, którą można obejrzeć na tablicy umieszczonej na korytarzu szkoły. Podczas lekcji wiele ćwiczeń, quizów i zadań do rozwiązania związanych było z tematem kropek. Na przerwach zaś bawiono się kropką, tworząc ciekawe plakaty. Nie zabrakło też gier i zabaw na świeżym powietrzu z kropką w roli głównej. Tam uczniowie mogli spróbować swoich sił indywidualnie, w parach i drużynowo, uczestnicząc m.in.: w slalomach między kropkami, rzutach kropkowymi kapslami do celu czy skokach między rozmieszczonymi hula hop.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us