Reklama
Reklama

Zaproszenie na fotowarsztaty

Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla uczniów, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla uczniów, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Grupa nieformalna Animatorzy Zmiany we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Zamościu zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego na bezpłatne warsztaty fotograficzne.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez fotografika z Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego. Uczestnicy poznają historię fotografii, dowiedzą się czym jest portret i jak go wykonać. Analizując klasyczne tematy fotografii, uczniowie zdobędą informacje o tym, jak budować własną wypowiedź artystyczną. Spotkanie będzie wprowadzeniem w świat sztuki fotograficznej, okazją do pogłębienia wiedzy w tym zakresie.

Warsztaty odbędą się w najbliższy wtorek (06.06.) o godz. 11.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5). Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Oblicza Roztocza" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dopełnieniem warsztatów jest konkurs fotograficzny "Roztocze w obiektywie", który będzie trwał do 15 września. Uroczyste podsumowanie projektu, wręczenie nagród laureatom zaplanowano na 26 września.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us