Reklama
Reklama

"Trójka" świętuje 20-lecie Gimnazjum [ZDJĘCIA]

foto:Paweł Nowak foto:Paweł Nowak

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej i Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

5 komentarzy

 • janek
  janek wtorek, 18 czerwiec 2019 20:07 Link do komentarza

  oglądałem wywiad z Frankiem w Panoramie Lubelskiej, nagrywany podczas tego pokazu, bardzo inteligentny, mowil bardzo elokwentnie, ciekawe jakie jeszcze ma zainteresowania, taki człowiek Renesansu, Leonardo Da Vinci z Zamoscia :), ciekawe czemu więcej mediów z Zamoscia nie było

 • Zdzicho
  Zdzicho wtorek, 18 czerwiec 2019 21:19 Link do komentarza

  Panie Pawle N. (vel "Janek"), więcej mediów z Zamościa nie było, bo może nie zostały powiadomione/zaproszone. Cieszę się, że akurat pan Paweł Nowak był i mógł zrobić zdjęcia tym pięknym młodym dziewczynom.

 • janek
  janek wtorek, 18 czerwiec 2019 21:35 Link do komentarza

  pięknym ???? poza tym nie wierze ze zaprosili tylko Panoramę Lubelska i ezamosc.pl, może ktoś jeszcze był tylko nie zdazyl wrzucić zdjęć?

 • Zdzicho
  Zdzicho środa, 19 czerwiec 2019 01:38 Link do komentarza

  Do "janek".. sądzę, że jak inne media do tej pory nie "wrzuciły" zdjęć, to ich po prostu nie było. Ciesze się, że tutaj możemy oglądać znakomite zdjęcia w wykonaniu pana Pawła Nowaka. Dziewczyny są śliczne.

 • do obu
  do obu środa, 19 czerwiec 2019 09:52 Link do komentarza

  hola hola mosci panowie, pax, pax :) zapomnieliscie o najwazniejszej idei tego przekazu: najwazniejsze tu nie sa modelki tylko stroje wykreowane i uszyte przez Twórcę, wartego promowania, sam Twórca mowil ze ta kolekcja jest dla ludzi zwyczajnych (albo zwykłych), a wiec kryteriami doboru modelek zapewne nie było czy wyglada jak supermodelka tylko moze i wygladac zwyczajnie, aczkolwiek nie przeczę, ze jest kilka ładnych modelek na zdjeciach, poza tym ze mlode dziewczeta? a co niby mialy to staruszki prezentowac? hi hi hi, raczej nikt mody dla staruszek nie kreuje :D widzieliscie kiedys pokaz mody w wykonaniu staruszek? :D bo ja nie :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us