Reklama
Reklama

Święto Rodziny w Zespole Szkół nr 2 w Zamościu [ZDJĘCIA]

Uczniowie przygotowali przedstawienie na wesoło, foto: materiał nadesłany Uczniowie przygotowali przedstawienie na wesoło, foto: materiał nadesłany

W dniu 24 maja uczniowie Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 7, jak co roku, uroczyście obchodzili Święto Rodziny. Dzień ten jest okazją do przypomnienia wszystkim wartości, które w życiu każdego z nas powinny być najcenniejsze.

Uczniowie klasy 4a oraz 4b pod kierunkiem Iwony Kurzempy-Sarzyńskiej oraz Marleny Szczepanek przygotowali przedstawienie na wesoło, na które zaproszono rodziców, dziadków, rodzeństwo oraz grono pedagogiczne z dyrektorką Alicją Dubel na czele.

Uczniowie wcielili się w role członków rodziny, odgrywając scenki, które pomogły oglądającym przypomnieć sobie, za co kochamy nasze mamy, babcie, tatusiów oraz dziadków. W trakcie trwania przedstawienia można było włączyć się do śpiewu znanych i lubianych przebojów m.in. ?Nie ma jak u mamy? czy ?Orkiestry dęte.? Występ młodych artystów dostarczył widowni wielu wrażeń. Był czas na żarty i śmiech oraz momenty, w których niejednemu zakręciła się łza w oku.

Występ uświetnił śpiew szkolnego chóru ?Forte? pod kierunkiem Katarzyny Bedy. Oprawę plastyczną całego wydarzenia przygotowała Anna Sawiniec-Szczech.

Na zakończenie wydarzenia dyrektor placówki podziękowała rodzinom i wręczyła poszczególnym rodzicom dyplomy uznania za aktywne zaangażowanie, wspieranie przedsięwzięć oraz wielki wkład pracy w życie szkoły w mijającym roku szkolnym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us