Logo
Wydrukuj tę stronę

Od szkolenia do zatrudnienia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu rozpoczyna się rekrutacja do projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI". Oferta skierowana jest do osób w wieku 18 - 24 lata.

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszane są osoby, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum w roku szkolnym 2018/2019 i nie planują podjęcia dalszej nauki w trybie dziennym ( ewentualnie planują kontynuację nauki w szkole policealnej i na studiach wyższych w trybie zaocznym) lub osoby, które ukończyły liceum ogólnokształcące, technikum, szkołę zawodową/branżową, gimnazjum w latach wcześniejszych. Uczestnicy projektu muszą być bezrobotni ale nie mogą być zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

W ramach projektu realizowane będą kursy zawodowe:
1. Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego, programów komputerowych oraz modułem Visual Decorator Merchandiser;
2. Magazynier z obsługą wózków jezdniowych z napędem mechanicznym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej;
oraz 3-miesięczne staże.

Za kursy i staże przysługuje stypendium szkoleniowe i stażowe ok.1000 zł na rękę.

Uczestnicy dodatkowo otrzymają wsparcie w postaci wyżywienia w trakcie zajęć oraz dofinansowanie kosztów dojazdów na zajęcia, a podczas kursów zawodowych i stażu zawodowego także refundację kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną.

Szkolenia rozpoczną się pod koniec maja 2019 roku.

Po szczegóły odsyłamy do CEiPM OHP Zamość ul.Bazyliańska 3 t. 84  638 57 85 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl