Reklama
Reklama

"Zimowa strefa zabaw z historią" - Ferie w Muzeum

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał zaprasza na ferie. Warsztaty przygotowane zostały w oparciu o stałe i czasowe wystawy dla uczestników indywidualnych. Kierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Harmonogram:

12.02.2019 r. (wtorek) - "Tarcze wojowników - tworzymy i zdobimy tarcze starożytnych wojowników" - zajęcia towarzyszące wystawie "Barbarzyńskie tsunami. Okres Wędrówek Ludów w dorzeczu Odry i Wisły" (Arsenał)

14.02.2019 r. (czwartek) - "Od grodów po bunkry" - Jak zmieniały się fortyfikacje w Polsce od wczesnego średniowiecza po II wojnę światową. (Pawilon pod Kurtyną)

19.02.2019 r. (wtorek) - "Starożytna biżuteria - odtwarzanie w modelinie starożytnych paciorków szklanych" - zajęcia towarzyszące wystawie "Barbarzyńskie tsunami. Okres Wędrówek Ludów w dorzeczu Odry i Wisły" (Arsenał)

21.02.2019 r. (czwartek) - "Słonie, konie i niedźwiedzie - zwierzęta w wojsku" - zwierzęta od zawsze towarzyszyły ludziom na wojnach. Zarówno te duże np. słonie, jak i te mniejsze np. gołębie. Pomimo rozwoju techniki zwierzęta w wojsku można spotkać i dziś. (Pawilon pod Kurtyną).

Początek - godz. 11:00
Wstęp na zajęcia - 6zł
Czas trwania ok. 60min

Obowiązują zapisy: tel. 606 845 759, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us