Reklama
Reklama

IX Konkurs Języka Angielskiego - finał

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Mikołaj Janik wygrał IX Konkurs Języka Angielskiego, organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu. Finał wydarzenia odbył się w poniedziałek, 4 lutego.

Do konkursu zgłosiło się ponad 800 uczniów szkół średnich z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego i lubaczowskiego. Do finału zakwalifikowało się 33 najlepszych uczestników, co podkreślił rektor uczelni prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski, który zwrócił się do finalistów - Jesteście najlepszymi z najlepszych. Miejsca w finale nikt z was nie otrzymał, tylko na nie sumiennie zapracował swoją nauką. Ten sukces to z pewnością również wynik współpracy tandemu nauczyciel-uczeń, dlatego słowa uznania należą się także waszym opiekunom. Dzięki temu możecie osiągać coraz lepsze wyniki.

Nad przebiegiem finału IX Konkursu Języka Angielskiego czuwała komisja konkursowa, której przewodniczyli: dyrektor Instytutu Humanistycznego dr Monika Rajtak i kierownik Zakładu Anglistyki PWSZ w Zamościu dr hab. Wojciech Nowicki. Dr Monika Rajtak podziękowała uczniom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów, a także zachęcała do udziału w kolejnych edycjach konkursu - Jeśli uznaliście, że jest on wyzwaniem i coś sprawiło wam trudność, to proszę potraktujcie to jako zachętę, aby dalej się uczyć, rozwijać. Zawsze jest coś nowego do odkrycia. Następne edycje tej imprezy będą na pewno równie ciekawym wyzwaniem.

Zwycięzcą IX Konkursu Języka Angielskiego został uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie Mikołaj Janik, który otrzymał w nagrodę smartfon. Dwa kolejne miejsca zdobyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju – Kacper Kudach (II miejsce) i Gabriela Olszowy (III miejsce).

Kolejne miejsca zajęli: 4. Kacper Węgor - ZS nr 2 w Hrubieszowie, 5. Tymon Gontarz - I LO w Zamościu, 6. ex-aequo: Patryk Obszański - RCEZ w Biłgoraju i Przemysław Lewandowski - I Społecznego LO w Zamościu, 8. Karol Dominik - I LO w Zamościu, 9. Maciej Skromak - I LO w Biłgoraju, 10. Michalina Puławska - I Społeczne LO w Zamościu.

2 komentarzy

  • teacher
    teacher poniedziałek, 04 luty 2019 16:21 Link do komentarza

    Kiepściutko zamojski społeczniak. Trzeba zmusić jakąś mamusię czy tatusia żeby dziecko na korki wysłali bo jak inaczej sukces wypracujecie - przecież nie ciężką pracą waszych nauczycieli :)

  • M.
    M. czwartek, 14 luty 2019 09:16 Link do komentarza

    Hej teacher zazdrościsz, że nie pracujesz w społeczniaku? Akurat nauczyciele są na poziomie i zaangażowani - nawet na feriach prowadzą zajęcia dla maturzystów. Oczywiście indywidualny sukces ucznia zależy od wielu czynników, ale brak takich sukcesów nie stanowi podstawy do stwierdzenia, że w społeczniaku nauczyciele są słabi. Bo to jest nieprawda.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us