Reklama
Reklama

Warsztaty EduLab w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W czwartek, 17 stycznia, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu odbyły się bezpłatne warsztaty pn. „EduLab Meetups PWSZ Zamość”, organizowane przez Startup Academy i akcelerator eduLAB, we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu.

Warsztaty skierowane były do wykładowców i studentów, którzy myślą nad komercjalizacją stworzonych przez siebie rozwiązań oraz rozpoczęciem przygody z własnym biznesem.

W trakcie spotkania zostały zaprezentowane możliwości, jakie daje branża edtech, czym jest i jak się przeprowadza mechanizm zamówień przedkomercyjnych, jak wygląda akceleracja pomysłów w akceleratorze eduLAB oraz jak budować współpracę na linii nauka-biznes. Podczas warsztatów trenerzy Startup Academy opowiedzieli również, jakie są możliwości wdrożenia rozwiązań proponowanych przez startupy do codziennego prowadzenia zajęć w uczelni oraz zaprezentowali startupy z branży edtech działające w Polsce i rozwijające się w programie akceleracyjnym.

Startup Academy i akcelerator eduLAB organizują cykl bezpłatnych szkoleń/warsztatów pn. EduLAB Meetups w różnych uczelniach w Polsce, m.in. w PWSZ w Zamościu, Uniwersytecie Warszawskim i innych ośrodkach akademickich z Krakowa, Gdańska, Białegostoku, Bydgoszczy, Lublina i Torunia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us