Reklama
Reklama

Ekonomik szuka maskotki

Maskotki Ekonomika ma nazwiązywać do szkoły, jej tradycją, kierunków kształcenia i profilów, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Maskotki Ekonomika ma nazwiązywać do szkoły, jej tradycją, kierunków kształcenia i profilów, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

Samorząd uczniowski działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu (Ekonomik) ogłosił konkurs na projekt maskotki szkoły. Konkurs adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej.

Tematem rywalizacji jest zaprojektowanie maskotki Ekonomika utożsamianej z tą szkołą, jej tradycją, kierunkami kształcenia i profilami - czytamy w ogłoszeniu. Technika wykonania pracy jest dowolna ? liczy się pomysł i nawiązanie do tematu.

Propozycje można składać w sekretariacie szkoły do 12 czerwca z dopiskiem "Konkurs na maskotkę Ekonomika" wraz z formularzem zgłoszeniowym (formularz i regulamin na stronie http://ekonomikzamosc.pl/). Zwycięzca otrzyma nagrodę.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us