Reklama
Reklama

Konkursy dla uczniów

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursach: X Zamojskie Dyktando (współorganizator: II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu), IX Konkurs Języka Angielskiego, Konkurs matematyczny (współorganizator: I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu), III Dyktando w Języku Angielskim, II Konkurs z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw (współorganizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu).

Do udziału w konkursach uczelnia zaprasza uczniów z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski, janowski i lubaczowski.

Konkursy: X Zamojskie Dyktando i Konkurs Matematyczny (zgłoszenia do 19 października) skierowane są do uczniów VIII klasy szkoły podstawowej, III klasy gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w konkursach z języka angielskiego (zgłoszenia do 26 października) zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Natomiast II Konkurs z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw (zgłoszenia do 17 października) skierowany jest do uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych kształcących w branży ekonomicznej/zawodzie technik ekonomista.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulaminy konkursów znajdują się na stronie www.pwszzamosc.pl (zakładka: uczelnia – konkursy).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us