Reklama
Reklama

Przygotuj się do matury poprawkowej z matematyki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Nie zdałeś matury z matematyki? Jeszcze tylko tydzień trwają zapisy na intensywny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na 40-godzinne zajęcia (10 dni po 4 godz.), które odbędą się w dnia 6-18 sierpnia br. w budynku PWSZ w Zamościu przy ul. Hrubieszowskiej 24. Opłata za kurs wynosi 120 zł, czyli 3 zł za 1 godzinę.

Uczestnicy kursu, którzy po zdaniu matury podejmą studia w PWSZ w Zamościu, nie będą musieli wnosić opłaty rekrutacyjnej (70 zł).

Zgłoszenia (wraz z opłatą) przyjmowane są do 30 lipca - PWSZ w Zamościu, ul. Pereca 2 (pokój nr 120 lub 124), tel. 84/ 638 34 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us