Reklama

Reklama

O czystym powietrzu w przedszkolach

Zajęcia w przedszkolu, foto: materiał nadesłany Zajęcia w przedszkolu, foto: materiał nadesłany

14 listopada obchodzono ogólnopolski „Dzień czystego powietrza”. Z tej okazji, pracownicy Biura Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta przeprowadzili „pogadanki” z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych na temat zagrożeń i konsekwencji wynikających ze spalania śmieci i odpadów zgromadzonych w przydomowych ogródkach.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach i chętnie rozmawiały np. o tym, czym można palić w piecach centralnego ogrzewania, jak segregować śmieci i co robić, by poprawił się stan jakości powietrza. Spotkania były również okazją do doskonalenia umiejętności współdziałania w grupie oraz rozwijania wyobraźni.

Spotkania odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3, Przedszkolu Miejskim nr 2, Przedszkolu Miejskim nr 5 i Przedszkolu Miejskim nr 6.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us