Dziewczyny z “mundurówki” potrafią strzelać

Dziewczyny z Mundurówki potrafią strzelać, foto: LO CSM Dziewczyny z Mundurówki potrafią strzelać, foto: LO CSM

Dziewiąte miejsce w klasyfikacji ogólnej i pierwsze wśród drużyn żeńskich – to dorobek drużyny LO Centrum Szkół Mundurowych Zamość na zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie.

30 wrześnie reprezentacja zamojskiej “mundurówki” w składzie: Natalia Wiater, Martyna Sykuła, Adrianna Gęborys, brała udział w zawodach strzeleckich zorganizowanych na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Zawody odbyły się na strzelnicy WAT przy ulicy Kocjana w Warszawie. Organizatorzy podkreślali, że celem wydarzenia jest popularyzacja strzelectwa jako sportu oraz integracja młodzieży.

Dziewczyny strzelały wyśmienicie. W klasyfikacji ogólnej zajęły bardzo wysokie 9 miejsce wśród 56 zespołów reprezentujących szkoły mundurowe i organizacje proobronne. Wśród drużyn żeńskich były najlepsze.

Konkurs odbył się w hołdzie generałom, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku. W wydarzeniu uczestniczyły ich rodziny. Patronem wydarzenia było Ministerstwo Obrony Narodowej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us