Reklama
Reklama

Kursy maturalne w PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów na kurs przygotowujący do matury, foto: archiwum Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów na kurs przygotowujący do matury, foto: archiwum

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów na kurs przygotowujący do matury. Uczelnia oferuje kursy maturalne z przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język angielski, język polski, matematyka, WOS.

Kurs przygotowuje do obu części egzaminu z danego przedmiotu: ustnej i pisemnej. Zajęcia odbywać się będą w budynkach PWSZ w Zamościu przy ul. Pereca 2 i ul. Hrubieszowskiej 24. Grupy będą liczyć do 15 osób.

Kurs maturalny obejmuje 100 godzin lekcyjnych, a cena za 1 godzinę wynosi tylko 13 zł. Przy zapisaniu na więcej niż jeden przedmiot, uczeń dostanie zniżkę 10% na każdy kolejny przedmiot.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października w PWSZ w Zamościu ul. Pereca 2, pokój nr 118, w godz. 12-16. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 790 337 469 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.pwszzamosc.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us