Reklama
Reklama

W „Siódemce” powstaje Podwórko Talentów Nivea [ZDJĘCIA]

Rozpoczęła się budowa Podwórka Talentów Nivea, foto: materiał nadesłany Rozpoczęła się budowa Podwórka Talentów Nivea, foto: materiał nadesłany

W ostatnim tygodniu września na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu rozpoczęto budowę wygranego w konkursie Podwórka Talentów Nivea. Jak informuje placówka, prace postępują bardzo szybko. Każdego dnia na placu pojawiają się kolejne kolorowe elementy wyposażenia, z których już wkrótce powstanie piękny, nowoczesny plac zabaw.

Dzieci będą mogły cieszyć się nową atrakcją jeszcze przed zimą. Uroczyste otwarcie Podwórka, z udziałem ambasadora akcji Podwórek Talentów Nivea - wybitnego sportowca, olimpijczyka Mateusza Kusznierewicza i zaproszonych gości, przewidziane jest na 16 października.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us