Reklama
Reklama

Konkurs z rachunkowości

PWSZ zaprasza na konkurs, foto: archiwum PWSZ zaprasza na konkurs, foto: archiwum

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zapraszają maturzystów do udziału w I Konkursie z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych kształcących w branży ekonomicznej / zawodzie technik ekonomista z powiatów: zamojskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, janowskiego i lubaczowskiego.

Konkurs składa się z dwóch etapów – etapu szkolnego (test 25 pytań) i finału (test 40 pytań). Etap szkolny odbędzie się 9 listopada, natomiast finał konkursu planowany jest na 30 listopada w PWSZ.

Zwycięzcy – 3 najlepszych finalistów otrzyma nagrody rzeczowe. Kolejnych 7 laureatów otrzyma wyróżnienia, a wszyscy finaliści dyplomy.

Zgłoszenia uczniów należy przesłać do 17 października na adres PWSZ w Zamościu. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.pwszzamosc.pl.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us