Reklama
Reklama

Giełda zajęć pozalekcyjnych w Galerii Twierdza

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Nieuchronnie zbliża się koniec wakacji i początek roku szkolnego. To czas, w którym wielu rodziców zastanawia się nad wyborem dodatkowych zajęć pozalekcyjnych dla swoich pociech. Specjalnie dla nich zamojska Galeria Twierdza organizuje Giełdę Zajęć Pozalekcyjnych.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 września. W tym dniu klienci galerii będą mogli zapoznać się z ofertą skierowaną głównie dla dzieci i młodzieży, szukających ciekawych zajęć pozalekcyjnych, które mogą poszerzyć dotychczasowe zainteresowania i pasje.

Będą stoiska szkół językowych oraz placówek i klubów organizujących zajęcia artystyczne, taneczne, sportowe, czy hobbistyczne. Wydarzenie uatrakcyjnią pokazy, warsztaty, wspólne ćwiczenia, konkursy oraz zabawy.

Rodzice będą mieli okazję porozmawiać z wystawcami, a także skorzystać z oferowanych przez nich atrakcyjnych promocji i rabatów.

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 20:00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us