Reklama
Reklama

Po raz kolejny Targi Pracy i Edukacji

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
"Zadbaj o swoją teraźniejszość i przyszłość" - to hasło tegorocznych Targów Pracy i Edukacji. Wydarzenie zaplanowane na 14 czerwca organizowane jest wspólnie przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Targi Pracy i Edukacji to cykliczne wydarzenie mające na celu prezentację oferty edukacyjnej i dorobku zamojskich szkół ponadpodstawowych oraz promocję najbardziej rozwojowych i wiodących firm tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Przedsięwzięcie służy też wymianie doświadczeń i nawiązaniu współpracy pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi, a przedstawicielami otoczenia biznesowego.   

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty, lekcje pokazowe, występy uczniów szkół i placówek pozaszkolnych oraz konsultacje z doradcami zawodowymi.

Targi Pracy i Edukacji odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu przy ul Koszary 54. Początek imprezy o godz. 10.00.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można uzyskać w WSHE Zamość tel.: 84 638 82 22, 603 962 144; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Narzędzia

Follow Us

Reklama

ezamosc.pl

Polecamy

Sekcje